ПРАПОР ШКОЛИ

/Files/images/IMG_4199.JPG

Колір прапору школи символізує життя - різне, цікаве, живе! ЗЕЛЕНИЙ- це колір молодості, здоров'я, нових починань та звершень. ЖОВТИЙ - це колір сонця, тепла та затишку, що отримує кожен учень у стінах нашої школи. КНИГА в центі прапора закликає нас до пошуків, до пізнання, до розумової та творчої праці. ВСІ МИ РАЗОМ: неповторні, творчі, обдаровані, непосидючі, задумливі - це яскраві промінці нашого прапора, адже всі ми - діти України!

ГЕРБ ШКОЛИ

/Files/images/герб 02.jpg

У центрі шкільного герба знаходяться символи науки та знань різних часів нашої історії: стародавній звиток, який довгий час зберігав творчі надбання наших предків, сова як символ мудрості, така знайома з дитинства рідна книга, найсучасніший спосіб отримати та утримати знання - комп'ютер.

Наша рідна школа не забуває про найперші кроки людини по стежці навчання, користується вже провіреними методами, але також не відстає від найсучасніших технологій і дарує всім нам такі необхідні знання та навички. Тому девізом нашої школи є слова: "Від пізнання до творчості!"

Листочки жовтогарячого кольору - це символ осені і початку навчального року, який обов'язково несе підкорення нових вершин та незабутні враження.

ГІМН ШКОЛИ

/Files/images/IMG_4202.JPG

/Files/images/IMG_4203.JPG

/Files/images/IMG_4204.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 418

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Світловодська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

вулиця Миру, 47
м. Світловодськ

Кіровоградська область

Україна

поштовий індекс: 27502

Дата останньої зміни 02 Січня 2019

Фотогалерея