/Files/images/tijden_psiholog/тиждень псих.jpg

Тиждень психології зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. А. Макаренко писав:
«Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють»
Предметний тиждень із психології організовується з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.
У 2021 році "Тиждень психології" присвячений 30-річчя діяльності психологічної служби в системі освіти, і тому хочеться "доторкнутися" до психології в цілому, а саме що ж таке психологія, назвати відомих психологів світу та пізнати світ психології.

Відкриття тижня психології

Виставка психологічної літератури «Доторкнись до світу психології»

/Files/images/tijden_psiholog/20211018_095852.jpg

/Files/images/tijden_psiholog/психологія це.jpg /Files/images/tijden_psiholog/душа илюзия.jpg

Фотографії відомих психологів

Ці фотографії включають деяких найвідоміших психологів, а також інших великих мислителів, які зробили важливий внесок у психологію.

АЛЬФРЕД АДЛЕР

/Files/images/tijden_psiholog/псих1.1.jpg

Альфред Адлер був австрійським лікарем і спочатку колегою відомого австрійського психоаналітика Зігмунда Фрейда. Врешті-решт Адлера вигнали з найближчого оточення Фрейда, але він продовжив свою власну теорію, відому як Індивідуальна психологія. Він, мабуть, найбільш відомий своєю концепцією комплексу неповноцінності.

АЛЬФРЕД БІНЕ

/Files/images/tijden_psiholog/псих2.jpg

Альфред Біне - французький психолог, якому французький уряд доручив створити інструмент оцінки для виявлення дітей, яким потрібна спеціалізована допомога в школі. Робота Біне призвела до створення тесту інтелекту Біне-Саймона, який залишається основою для багатьох сучасних тестів інтелекту.

ЕРІК ЕРІКСОН

/Files/images/tijden_psiholog/псих3.3.jpg

Ерік Еріксон розробив восьмиступеневу теорію людського розвитку, яка розглядала, як люди змінюються та ростуть протягом усього життя. Еріксон також відомий своєю концепцією кризи ідентичності.

ЗИГМУНД ФРЕЙД

/Files/images/tijden_psiholog/псих4.jpg

Зигмунд Фрейд може бути однією з найбільш відомих фігур в історії, але він також є однією з найбільш суперечливих. Він був засновником школи психології, відомої як психоаналіз, а також своєю концепцією несвідомого розуму, а також своєю сценічною теорією психосексуального розвитку.

Г. СТЕНЛІ ХОЛЛ

/Files/images/tijden_psiholog/псих5.5.jpg

Г. Стенлі Холл заснував першу американську лабораторію психології в Університеті Джона Гопкінса, а також став першим президентом Американської психологічної асоціації (APA) в 1892 році.

КАРЕН ХОРНІ

/Files/images/tijden_psiholog/псих6.6.jpg

Карен Хорні була видатною психоаналітичкою, найбільш відомою своїми теоріями неврозу, жіночої психології та самопсихології. Хоча Хорні був неофрейдистом, вона також кинула виклик багатьом теоріям Зігмунда Фрейда про жіночу психологію.

ВІЛЬЯМ ДЖЕЙМС

/Files/images/tijden_psiholog/псих7.jpg

Вільям Джеймс відомий як один із засновників американської психології та автор класичного підручника "Принципи психології".

КАРЛ ЮНГ

/Files/images/tijden_psiholog/псх8.8.jpg

Карл Юнг був швейцарським психіатром, який запам'ятався своєю концепцією колективного несвідомого та чотирма основними архетипами. Хоча він спочатку був ставлеником Фрейда, він врешті-решт відокремився від свого наставника, щоб продовжувати власні теорії, які він називав аналітичною психологією.

АБРАХАМ МАСЛОУ

/Files/images/tijden_psiholog/псих9.9.9.jpg

Авраам Маслоу був американським психологом, якого часто називають засновником гуманістичної психології, він, мабуть, найбільш відомий своєю знаменитою ієрархією потреб і своїм акцентом на концепції самоактуалізації.

ГЮГО МЮНСТЕРБЕРГ

/Files/images/tijden_psiholog/псих10.10.jpeg

Гюго Мюнстерберг був піонером у галузі прикладної психології, особливо в галузі промислово-організаційної та судової психології.

ІВАН ПАВЛОВ

/Files/images/tijden_psiholog/псих11.11.jpg

Іван Павлов був російським фізіологом, але завдяки своєму відкриттю класичного процесу кондиціонування він назавжди сплевся в галузі психології.Робота Павлова мала великий вплив на інших мислителів, включаючи Джона Б. Уотсона, і зіграла важливу роль у розвиток біхевіоризму.

ЖАН ПІАЖЕ

/Files/images/tijden_psiholog/псих12.12.jpg

Жан Піаже був швейцарським психологом, якого найбільше запам’ятали своєю знаменитою сценічною теорією когнітивного розвитку.

КАРЛ РОДЖЕРС

/Files/images/tijden_psiholog/псих13.13.13.jpg

Карл Роджерс був гуманістичним психологом, який створив впливовий підхід до психотерапії, відомий як терапія, орієнтована на клієнта. В одному з рейтингів найвидатніших психологів ХХ століття Роджерс потрапив до шостого місця.

Б. Ф. СКІННЕР

/Files/images/tijden_psiholog/псих14.14.jpg

Дослідження Б. Ф. Скіннера щодо оперантного обумовлення (також відомого як інструментальне обумовлення) зробило його одним з лідерів біхевіоризму, але його теорії та дослідження також зробили його мішенню для суперечок.

ВІЛЬГЕЛЬМ ВУНДТ

/Files/images/tijden_psiholog/псих15.15.jpg

Вільгельм Вундт відомий тим, що створив першу лабораторію психології в Лейпцигу (Німеччина), і йому часто приписують основу структуралістської школи думки, хоча насправді це зробив його студент Едвард Тітченер.

Цитата дня:

/Files/images/tijden_psiholog/ціуава психологія.jpg

Бажаю гарного Вам сьогодення й тижня з психології!!
Кiлькiсть переглядiв: 310

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.